Žindančios mamos horoskopas 2017-iems metams

Paskelbė rima - 2016, Gruodis 31 - 12:06

Žindančios mamos horoskopas ožiaragisŽindymo menasOžiaragis. Apie jūsų užsispyrimą sklando legendos. Apie jūsų atidumą ir jautrumą kitų emocijoms ir poreikiams - taip pat. Todėl jūsų suvokimas, kad žindymas yra esminis dalykas kūdikio auginime skatins jus šį darbą atlikti nepriekaištingai. Supratimas, kad žindymas nėra vien tik maistas, bet ir artumo, nuraminimo, bendrystės, paguodos šaltinis jūsų kūdikiui leis rasti jėgų žindyti net tada, kai kitos mamos gali palūžti ir nebeatlaikyti. Net jeigu kils žindymo sunkumų, jūs neabejotinai juos įveiksite, svarbu nepamiršti, kad šalia jūsų bus jums padėti pasiruošusios bendramintės mamos, kurios patars, palaikys ir paguos sunkiomis akimirkomis ir su jomis galėsite pasidalinti pergalės džiaugsmu. Atsargumas ir logika padės jums perprasti dirbtinio maitinimo ir dirbtinio maitinimo priemonių naudojimo pavojus, kad ir kokie įtikinami atrodytų argumentai atsisakyti žindymo, o jeigu prisireiks sprendimų sumaitinti ištrauktą mamos pieną, rasite būdų tai padaryti išvengdama pavojų.

Žindančios mamos horoskopas vandenisVandenis. Žindymas bus ta permaina, kurios jūsų siela ieškojo kasdienybėje. Jūs trokštate laisvės ir nepriklausomybės, o kūdikis kaip tik siekia būti priklausomas nuo jūsų ir jūsų pieno. Nešyklė ir žindymas leis pasijusti vienu kūnu ir viena siela su mažyliu. Tuo jūs išsiskirsite iš daugumos, pabrėšite savo individualumą ir galėsite pamiršti rutiną, kuri jums yra sunkiausia motinystės dalis. Žindymas užtikrins, kad mažylis su jumis gali keliauti visur ir visada, o nešyklė suteiks neįkainojamą laisvės pojūtį ir leis jums patirti naujoves ne tik motinystėje, bet ir asmeniniame gyvenime.

Žindančios mamos horoskopas žuvysŽuvys. Plona oda jums gali reikšti žindymo sunkumus, o jautrumas kitų nuotaikoms reiškia puikų intuityvų mažylio nuotaikų supratimą. Jis nori būti ant rankų – jūs tai suprasite net nematydama jo. Jis nori mamos pienelio – jums užteks išgirsti jo virktelėjimą ar pamatyti veiduko išraiškos pasikeitimą. Surasite tokius nuostabus mažylio raminimo būdus, apie kuriuos kitoms mamoms net nesisapnavo! Tiesa, tai gali reikšti ir bemieges naktis, ir nešojimo kupinas dienas, bet tokia yra motinystė. Žindymo pradžioje bus iššūkių, kol suprasite mažylio ženklus ir kalbą, nes iki šiol susitikote tik neakivaizdžiai. Tačiau neabejotinai išmoksite kaip taisyklingai paduoti krūtį ir tai bus jūsų svaiginančios žindymo sėkmės pradžia. Nepamirškite, kad drąsiai galite skirti laiko sau tuo metu, kai mažylis miega – pasitikėkite savo artimiausiuoju žmogumi, jis pasirūpins mažyliu ir pakvies jus tada, kai jam jūsų prisireiks.

Žindančios mamos horoskopas avinasAvinas. Jūs esate iniciatyvi ir linkusi vadovauti. Todėl nuo pirmosios susitikimo su mažyliu akimirkos sugebėsite pastebėti akimirkas, kai mažyliui reikia padėti ir nedelsdama to imsitės. Vos gimęs jūsų mažylis patenko į geras rankas ir jūs padarysite viską, kad pradžia būtų pati geriausia nepaisant gimdymo būdo ir aplinkybių: mažylis turi gauti mamos pieno ir valgyti tik jį nuo pat pirmųjų akimirkų. Net jeigu jis atskirtas nuo jūsų – jūs žinote, kaip ištraukti pieną ir kaip jį sumaitinti mažyliui, kad sustiprėjęs jis noriai grįžtų prie krūties. Būtų gerai, jeigu pajėgtumėte suvaldyti audringas reakcijas į aplinkinių neišmanymą žindymo klausimais, jie tikrai tiek nežino, jiek jūs. Žindymas netaps jums rutina – laikas skirtas kūdikiui ir sau, abipusis bendravimas ir artumas prie krūties kiekvieną kartą suteiks jums džiaugsmo ir malonumo vis kitais aspektais. Greičiausiai nutiks ir taip, kad aplinkiniai ims vertinti jus kaip keistuolę, kuriai pienas nesibaigė iki trejų mėnesių, nesibaigė po pusės metų ir netgi po metų nuo mažylio gimimo. Tačiau jūs žinote geriau – tai pergalė prieš masinį nežinojimą – pienas nesibaigia tol, kol mama žindo mažylį.

Žindančios mamos horoskopas jautisJautis. Jūsų pastabumas ir atsargumas yra jūsų stiprioji motinystės pusė. Jūsų kantrumas ir mokėjimas džiaugtis tuo, ką turite, suteiks jums galimybę pamilti savo mažylį ir laiką, leidžiamą kartu su juo nuo pat pirmos jūsų susitikimo akimirkos. Motinystės nepatogumai – dažnas kėlimasis naktimis, sunkūs vakarai, nuovargis – nebus kliūtimis tęsti tai, kas svarbu jums abiem - žindyti, nes tai laikinos smulkmenos, kurios jums negali pastoti kelio į ilgalaikį tikslą – sveikai matinamą mažylį. Venkite ginčių su artimesniais ir tolimensniais giminaičiais, draugais, pažįstamais ar nepažįstamais žmonėmis, nes pakeltas ar pamokantis tonas jus gali išvesti iš kantrybės. Aplinkinių neišmanymą žindymo klausimais priimkite kantriai, ramiai aiškindama apie tai, kad pieno netrūksta, kad iki 6 mėnesių nereikia nieko duoti valgyti, o žindymas virš metų yra visiška vaikų auginimo norma. Atsargumas ir atidumas jausmams leis jums rasti patį geriausią priėjimą prie kiekvieno žmogaus ir paversti jį tikru žindymo palaikytoju ir gerbėju.

Žindančios mamos horoskopas dvyniaiDvyniai. Žinios ir informacijos kaupimas yra jūsų stiprioji pusė, todėl nuo pirmųjų dienų, vos sužinojusi, kad laukiatės, stengiatės sužinoti apie vaikų auginimą kuo daugiau. Svarbu atminti, kad ne visa informacija yra verta dėmesio, nes žinios apie žindymą atsinaujina labai greitai, o klaidinga ar pasenusi informacija internete dauginasi greičiau, nei nauja. Jūsų dvilypė prigimtis neleidžia apsistoti ties vienu sprendimu, norisi būti neutraliai ir pasilikti atsarginį išėjimą, jeigu kartais žindymas jums pasirodytų per sunkus ar per sudėtingas. Todėl verta save apsupti palaikančiais žmonėmis, kurie galėtų padėti jums įveikti žindymo sunkumus tiek pradžioje, tiek vėliau, jeigu kiltų abejonių ir neaiškumų. Kursai, paskaitos, klubai, grupės socialiniuose tinkluose, kuriuose susirenka žindančios mamos yra puikus būdas ir dalintis jūsų sukauptomis žiniomis, ir gauti reikalingą palaikymą.

Žindančios mamos horoskopas vėžysVėžys. Jūs žinote, kad jūsų jausmai ir nuotaikos yra tai, kuo remdamasi jūs priimate sprendimus. Žindymui tai nėra pats palankiausias dalykas, nes žindyti gali tekti ir tada, kai nuotaika prasta, ir tada, kai nuovargis atrodo nepakeliamas. Sunkiose situacijose pasikliaukite nuojauta, mamos ji niekada neapgaus: tai kas geriausia ir reikalingiausia mažyliui jūs turite ir netgi turite savyje pakankamai resursų duoti savo mažyliui kaip tik tai, ko jam reikia. Svarbiausia turėti nedidelį, bet patikimą artimųjų ratą, į kuriuos galėtumėte atsiremti kai jausmai svyruos kaip švytuoklė nuo išimtinio žindymo prie visiško žindymo atsisakymo. Sunkiomis akimirkomis gyvenimą paverskite kūrybinio įkvėpimo šaltiniu – fotografuokite, filmuokite, rašykite, pieškite tai, kas jums svarbu ir brangu. Jūsų ypatinga savybė – rūpestingumas – padės jums išgyventi sunkias akimirkas ir susitelkti į tai, kas reikalinga jūsų mažyliui pirmaisiais metais.

Žindančios mamos horoskopas liūtasLiūtas. Jūsų meilė vaikams buvo jūsų stiprioji savybė dar tada, kai neturėtoje savo vaikų. O savuosius mylite labiau už gyvenimą, todėl esate pasiruošusi ištverti visa, ką ateitis jums yra paruošusi sunkaus ir mėgautis viskuo, kas bus gera ir malonu. Tai, ką jūs darysite, stebės tūkstančiai ir jumis žavėsis. Žindymas yra tai, kuo neabejotinai patrauksite visuomenės dėmesį. Todėl verta iš anksto pasidomėti kas tai yra ir jam pasiruošti, o ir vėliau verta turėti savo guru, patarėją, žinovą, į kurį galėtumėte kreiptis pagalbos ir patarimo, jeigu iškiltų nesklandumų, kurių savo jėgomis neįveiktumėte. Venkite nelaimingų ir blankių, prastą žindymo patirtį turinčių draugijų, jose jausitės tiesiog smaugiamos ir dusinamos nevities ir pykčio dėl kitų mamų sėkmės. Jūs tikrai žinote, kad žindymas yra duotas visoms, o inovatyvus problemų sprendimas ir dalinimasis pozityvia patirtimi pakelia daugelio, ne tik jūsų dvasią.

Žindančios mamos horoskopas mergelėMergelė. Jūs esate praktiška moteris, o žindymas reiškia praktiškumą. Jis ekonomiškas, ekologiškas ir sveikas mamai, ir kūdikiui, todėl neabejodama pradėsite ir tęsite žindymą visus šiuos metus. Atsidavimas, įsipareigojimas atlikti darbą gerai, negailint savęs, leis jums patirti džiaugsmą ir malonumą matant kaip jūsų mažylis auga vien iš mamos pieno pirmąjį pusmetį, ir kaip jam naudinga žįsti toliau. Jūsų poreikis ką nors nuveikti visuomenės labui ras išraišką per savanoriškas žindymo palaikymo organizacijas rūpinantis pažeidžiamiausiomis mamomis ir jų kūdikiais – vienišomis, skurde gyvenančiomis mamomis. Galbūt net dovanosite savo pieno motinos pieno bankui, kuris teikia geriausią maistą neišnešiotiems ir sergantiems mažyliams. Jūsų domėjimasis alterantyvomis ir medicina padės daugeliui mamų tęsti žindymą net ir tuomet, kai mamos serga ir atrodo, kad vienintelis sprendimas yra nujunkyti kūdikį. Jūs žinosite kur pasitikrinti vaistus prieš priimant radikalų sprendimą atimti iš kūdikio tai, kas geriausia jo sveikatai.

Žindančios mamos horoskopas svarstyklėsSvarstyklės. Ginčai ir bandymas suderinti du priešingus dalykus jums kelia didžiausius iššūkius, todėl apsisprendimas ir įsipareigojimas žindyti suteiks taip trokštamą harmonijos ir balanso jausmą, kuris palaikys jus ir sunkiomis akimirkomis. Nepamirškite, kad turite patenkinti ir savo poreikius, pakankamai maitinis ir gerti bei miegoti, kai tik turite tam progą. Jūsų meniška prigimtis ras unikalių būdų kaip įamžinti ir pateikti visuomenei ypatingą mamos ir kūdikio žindymo ryšį, o diplomatinius sugebėjimus panaudosite net iš didžiausiems žindymo skeptikams palenkti jūsų pusėn.

Žindančios mamos horoskopas skorpionasSkorpionas. Jūs jau žinote, kad padarote arba viską, arba nieko, todėl žindymo iššūkio priėmimas ir pavertimas realybe yra arba/arba klausimas. Pirmasis iššūkis būtų surasti motyvaciją už žindymą. Tai palengvins jūsų gilus požiūris į gyvenimą, nepasitenkinimas paviršutiniškumu, „nes taip geriau“, nes pradėjusi gilintis į žindymo svarbą atrasite tikrus dalykus, kurie ir taps žindymo motyvacijos varikliu. Kai jau turėsite savo motyvaciją, visa kita bus palyginti lengva, o sunkumams – ar tai skausmas žindant, ar neramūs vakarai, ar aplinkinių požiūris – viskam rasite spredimus.

Žindančios mamos horoskopas šaulysŠaulys. Jums pirmiausia kyla klausimas – o kokia žindymo prasmė? Tad svarbiausi žindymo aspektai bus ne mamos pieno sveikumas ar ekonomiškumas, o emocinis-dvasinis ryšys, kuris užsimezga tarp mamos ir kūdikio žindymo metu. Tai bus jūsų metų atradimas, kuriuo norėsite dalintis su visais aplinkui. Jūsų tolerancija aplinkiniams leis rasti būdų kaip skleisti savo naująją dvasinę žindymo filosofiją net tarp žmonių, kurie žindymui priešiški ar neutralūs, jūsų spinduliuojantis nuoširdumas palenks jūsų pusėn net didžiausius užsispyrėlius, netikinčius, kad žindyti tiek ilgai yra naudinga ir sprendimui žindyti ilgiau, nei kitos mamos, rasite palaikymo iš labai netikėtų žmonių.

Linkiu jums sėkmingo žindymo 2017-aisiais!

Rima