Kontaktai

Paskelbė rima - 2022, Gruodis 19 - 02:13

Rima Kurtinaitienė, Tarptautinės egzaminuotojų tarybos sertifikuota žindymo konsultantė, IBCLC

Tel. 8 604 05237

El paštas: rima@zindymas.lt

Facebook paskyra http://www.facebook.com/Zindymas  Nerašykite man į asmeninę paskyrą, nes jeigu nesate mano draugų sąraše, jūsų žinutė bus nufiltruota, o pranešimą apie nufiltruotąsias gaunu gal kartą per savaitę. Paprasčiau ir greičiau bus jeigu rašysite į Žindymas FB paskyrą.

DĖMESIO! SVARBU! Siųsdami man savo žindymo nuotrauką tuo pačiu ir sutinkate, kad jūsų nuotrauka ir tai, kas joje matosi, gali būti naudojama kaip iliustracijos mokymuose mamoms ir specialistams, interneto svetainėje ar spausdintoje medžiagoje. Šalia nuotraukos bus nurodoma autorystė žmogaus, kuris nuotrauką siuntė ir prierašas "naudojama su autoriaus sutikimu". Jeigu nuotrauka ne jūsų ar nesutinkate, kad ji būtų naudojama tokiais tikslais - prašau tai nurodyti atskirai.

Konsultacijos telefonu nemokamos, tačiau prisiskambinti gali būti sudėtinga, nes kai esu konsultacijoje - neatsiliepiu, kai esu paskaitoje - neatsiliepiu, kai migdau vaikus - neatsiliepiu. Perskambinti visiems skambinusiems patogesniu laiku neturiu pajėgumų. 

Jeigu nepavyksta susisiekti - bandykite dar kartą. Jeigu situacijai reikia greitos pagalbos ir nepavyksta iki manęs prisiskambinti - bandykite kitus žindymo pagalbos šaltinius. 

Individualios žindymo konsultacijos:

  • Vilniaus mieste atvažiuoju į namus, kaina 70 eur
  • Nuotoliniu būdu konsultuoju Zoom pagalba, kaina 60 eur (nuotolinė konsultacija negali būti tokia išsami)
  • Pakartotinė žindymo konsultacija 35 eur (dėl pakartotinės susisiekiame asmeniškai)
  • Galimos individualios konsultacijos papildomo maitinimo, nujunkymo, grįžimo į darbą ar vaiko išleidimo į darželį ir žindymo derinimo klausimais, taip pat individualios konsultacijos besilaukiančioms mamoms po nesėkmingos žindymo patirties. iki 1 val. 35 eur.

Į konsultacijas prašau registuotis užpildant šią formą: 

Žindymo konsultantė Vilniuje registracijos forma

Registruodamiesi įsitikinkite, ar teisingai nurodėte adresą ir telefoną, kad išvengtume nesusipratimų! Konsultacijos laiką suderinsime individualiai

Kaip pasiruošti žindymo konsultacijai?

Idealu, jeigu konsultaciją galima pradėti su nelabai išalkusiu, bet pasiruošusiu valgyti kūdikiu. Tam, jeigu tik įmanoma, pabandykite pažadinti ir pamaitinti mažylį likus valandai iki konsultacijos pradžios. Tačiau jeigu matote, kad mažylis nerimsta, nori dar, daugiau, tuomet pamaitinkite dar šiek tiek. Jeigu kitaip nesigauna, pamaitinkite tiek, kad būtų patenkintas.

Pasiruoškite indelį pienui ištraukti. Tai gali būti ir paprasčiausias švarus puodelis arbatai gerti. Perpilkite jį verdančiu vandeniu ir palikite atvėsti. 

Žindymo konsultacija