Kontaktai

Dalyvavimo Žindymas.lt renginiuose taisyklės

Renginių metu nevalgoma, negeriami spalvoti gėrimai. Jeigu renginio metu siūloma arbata ar užkandžiai, valgome saugiai ir tvarkingai. Už savo ar savo vaiko valgymą atsakingas suaugęs žmogus.

Renginių patalpose būname be batų, nebent nurodoma kitaip.

Už vaikų, dalyvaujančių renginiuose, saugumą atsako patys tėvai.

Už dėl jų vaikų ar jų pačių sugadintą salės ar renginio inventorių atsako patys tėvai.

Dalyviai gauna visą renginio medžiagą, skirtą dalyviams. Pinigai už praleistus renginius nėra grąžinami.

Kas yra žindymo konsultantė IBCLC?

Paskelbė rima - 2015, Rugsėjis 27 - 13:05

Tarptautinė laktacijos konsultantų egzaminuotojų taryba ( angl.  The International Board of Lactation Consultant Examiners®,  IBLCE) yra institucija, kuri sertifikuoja laktacijos ir žindymo priežiūros specialistus. IBCLE įkurta Jungtinės Amerikos Valstijose ir veikia prižiūrima JAV Nacionalinės agentūrų sertifikavimo komisijos.

IBCLE logotipasIBLCE buvo įkurta 1985 metais siekiant apsaugoti visuomenės sveikatą, gerovę ir saugumą. IBCLE organzuoja egzaminą, kurio metu patikrina kandidatų į žindymo konsultantus žinias ir tiems, kurie šį egzaminą išlaiko, suteikia Tarptautinės Tarybos sertifikuotų laktacijos konsultantų vardą, kuris anglų kaba trumpinamas kaip IBCLC arba IBCL konsultantas.

Apie mane

Paskelbė rima - 2011, Vasaris 19 - 10:52

Esu mama. Auginu penkis vaikučius: du vyresniuosius sūnus, vyresniąją dukrą ir mažuosius dvynukus: dukrytę ir sūnelį. Su pirmojo sūnaus gimimu pradėjau savo nuotykių atradimų ir mokymosi kupiną kelią per motinystės vandenis. Gimdymas, žindymas auklėjimas, iki tol buvę teorinėmis mano, kaip socialinės darbuotojos, žiniomis, prie kurių prisiliečiau per praktiką Kauno arkivyskupijos šeimos centro krizinio nėštumo programoje ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas Motinos ir vaiko globos namuose, dabar turėjo progą būti pritaikykos kasdieninėje praktikoje. 

Su kiekvienu vaiku mokiausi iš naujo tų pačių dalykų: kas yra gimdymas ir kaip jis vyksta, kas yra žindymas ir kaip jis vyksta, kas yra kūdikio auginimas ir kaip jis vyksta. Taip, kūdikis buvo labai aktualus, nes vyresni vaikai auginami kažkaip savaime, gal dėl to, kad jie jau kalba, kad jie jau moka parodyti ko nori, jau gali išgirsti ir suprasti tai, ką jiems sakai. O kaip suprasti kūdikį ir kaip jam pasakyti tai, ką nori pasakyti, kad jis suprastų?