Pieno kiekio užtikrinimas po gimdymo

Paskelbė rima - 2022, Rugpjūtis 27 - 00:43

Dėmesio! Paskaita skirta besilaukiančioms šeimoms! Jeigu jūs jau turite mažylį ir susiduriate su žindymo ar pieno kiekio užtikrinimo sunkumais, paskaita nėra tinkamas būdas jūsų problemoms spręsti! Kreipkitės individualios konsultacijos!

10 proc. sumos nuo dalyvio mokesčio bus pervesta Ukrainos Raudonojo kryžiaus organizacijai, kurios viena iš pareigų yra parūpinti priemonių, reikalingų saugiam kūdikių ir mažų vaikų maisto tiekimui ir paruošimui užtikrinti.

Pirmomis dienomis ir valandomis po gimdymo mamos kūnas laukia ženklo iš naujagimio, kad jis gimė sveikas, stiprus ir jam reikia labai daug maisto - mamos pieno!

Pirmosios valandos ir dienos yra laikas, kai reikia veikti, o ne ieškoti informacijos, mokytis ar laukti geresnių laikų ar grįžimo į namus, kad galėtum pasikviesti žindymo konsultantę. 

Dažniausiai naujagimis puikiai žino, kad reikia veikti ir nedelsdamas imasi darbo - krūties ieškojimo ir žindimo, dažno prašymosi prie krūties.

Tačiau gana dažna situacija, kai gimdymo metu naudoti medikamentai, sunkus ir ilgas gimdymas, planuota ar neplanuota cezario pjūvio operacija, mamos ar naujagimio sveikatos problemos, neišnešiotumas daro įtaką naujagimio elgesiui ar galimybei ieškotis krūties. 

Kiekvienu atveju galima imtis veiksmų, kurie padėtų pasiekti maksimalią pieno gamybą. Kokie tie veiksmai kiekvienu atveju? Apie tai papasakosiu šioje paskaitoje.

Paskaitos planas:

Kuo ypatinga pirmoji valanda po gimdymo?
Žindymo pradėjimas po:

  • Natūralaus gimdymo
  • Medikamentais paskatinto gimdymo
  • Planuotos cezario pjūvio operacijos
  • Neplanuotos cezario pjūvio operacijos
  • Kai vaikas atskirtas nuo mamos dėl jo sveikatos, neišnešiotumo
  • Kai dėl mamos sveikatos žindymas apsunkintas.

 

2023 m. paskaita vyks:

  • kovo 23 d. 17 val.

Paskaita vyks internetu, Zoom programos pagalba.

Paskaitos trukmė 60 min.

Dalyvavimo mokestis 10 EUR besilaukiančiai mamai. 

 Norėdami užsiregistruoti tiek į "gyvą" paskaitą, tiek į nuotolinę, užpildykite šią formą.

Pieno kiekio užtikrinimas po gimdymo

Taip pat INTERNETU GYVAI galite išklausyti paskaitas apie Nujunkymą, Žindomų kūdikių elgesį, Baby-led primaitinimą, 8 prieraišiosios tėvystės principus  ir Papildomą kūdikių maitinimą.

Nėščiųjų mokykla: paskaitos apie žindymą

Paskaita Dvynukų žindymas 

Žindymo kursai "Lengva motinystė"