Žindymo kursai "7 sėkmingo žindymo paslaptys"

Paskelbė rima - 2019, Sausis 15 - 15:44

Besilaukiančias mamas ir tėvelius kviečiame į Žindymo kursus "7 sėkmingo žindymo paslaptys"!

Nėštukių kursai Žindymo kursai

Susitikimų metu kalbėsime apie tai, kur ir kaip gaminasi pienas, kaip užsitikrinti sėkmingą pradžią, kuri yra sklandaus tolesnio žindymo pagrindas. Mokysimės pasirinkti patogią žindymo padėtį, įvertinti, ar kūdikis tinkamai žinda, ar jam pakanka pieno. Taip pat aptarsime kūdikio raidos etapus bei šeimos gyvenimo pokyčius, turinčius įtakos žindymui.

Kursus veda žindymo konsultantė Rima Kurtinaitienė, IBCLC, turinti 8 metus žindymo mokymo ir konsultavimo patirties.

Žindymo kursai (keturių paskaitų ciklas) vyksta Vilniuje.

2019 m. žindymo kursai (keturių paskaitų ciklas) Vilniuje vyks:

 • sausio mėn. 21, 23, 28 ir 30 d. nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • vasario mėn. 18, 20, 25 ir 27 d. nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • kovo mėn., 18, 20, 25 ir 27 d. nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • balandžio mėn. vyks paskaita "Žindymas užimtoms mamoms", kurios trukmė - 2 val. Daugiau informacijos ir registracija...
 • gegužės mėn., 6, 8, 13 ir 15 d. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • birželio mėn., 10, 12, 17 ir 19 d. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • liepos mėn. vyks paskaita "Žindymas užimtoms mamoms", kurios trukmė - 2 val. Daugiau informacijos ir registracija...
 • rugpjūčio mėn., 19, 21, 26, 28 d.. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • rugsėjo mėn., datos bus patikslintos vėliau. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • spalio mėn., datos bus patikslintos vėliau. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)
 • lapkričio mėn. datos bus patikslintos vėliau. Nuo 18 iki 20.30 val. (VAKARINĖ GRUPĖ) (kaina 100 eurų mamai, 120 eurų porai)

Dvynukų žindymo kursai rekomenduojami mamoms lankyti papildomai, prie bendrojo paskaitų ciklo, tačiau galima dalyvauti ir atskirai.

Nebeturinčioms daug laiko ar norinčioms pasikartoti žinias apie žindymą gali būti naudinga lankyti paskaitą "Žindymas užimtoms mamoms", kurios trukmė - 2 val. . Daugiau informacijos ir registracija...

Ankstyva registracija

Žindymo kursai (visos keturios paskaitos) būsimai mamai kainuoja 90 EUR, porai - 100 EUR. sumokant iki:

 • kovo 4 d., jeigu registruojatės į kovo mėnesio grupę.
 • iki balandžio 22 d., jeigu registruojatės į gegužės mėnesio grupę

 

Seneliai

Seneliai gali dalyvauti už už papildomą 20 eur mokestį.

Pastaba. Jeigu kaina Jums yra priežastis atsisakyti kursų, rašykite savo pasiūlymą el paštu rima @ gmail. com.

Išankstinė registracija užpildant šią formą:

 

 Informacija apie žindymo kursų vietą bus pranešta užsiregistravusiems asmenims, kursai vyksta Vilniuje, Naujamiestyje.

Svarbu: žindymo kursų, kaip ir kitų paskaitų, organizuojamų zindymas.lt savininkų, neremia jokios įmonės ir visos priemonės, kurios demonstruojamos kursuose, yra įsigytos savomis lėšomis bei demonstruojamos informaciniais ir mokymo tikslais, už jų demonstravimą ar paminėjimą nėra gaunama jokios finansinės ar materialinės naudos. Taip pat ir visos įstaigos, minimos mokymų metu, yra minimos siekiant suteikti tėvams informaciją, už jų paminėjimą nėra gaunama jokios finansinės ar materialinės naudos. Tokio principo laikomasi siekinat išvengti interesų konflikto ir suteikti tėvams kuo daugiau informacijos apie galimybes įvairiais būdais spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria.

Žindymo kursų "7 sėkmingo žindymo paslaptys" temos

1 tema. Kur ir kaip gaminasi pienas? Pieno gmybos ypatumai, pieno sudėtis ir pieno riebumo pokyčiai
2 tema. Gimdymas ir žindymas - kaip jie susiję? Ar žindymo sėkmei svarbu, kaip ir kur aš gimdysiu?
3 tema. Žindymo padėtys. Žindymas ir taisyklės sunkiai dera, bet išsiaiškinsime esminiu gero apžiojimo elementus ir pasipraktikuosisme.
4 tema. Pirmas mėnuo  su naujagimiu.  Kaip dažnai ir kiek ilgai žindyti? Žadinti ar nežadinti? Kaip suprasti, kad jam gana mano pieno ir kaip rasti laiko nueiti bent į tualetą? Kaip saugiai nešioti kūdikį nuo gimimo, kaip ir kur jį migdyti? 
5 tema. Jei trūksta pieno. Kaip suprasti, kad trūksta, kaip nustatyti, kiek trūksta, kaip nusitraukti ir kaip sumaitinti maistą kūdikiui, kaip rasti mažos pieno gamybos priežastį ir ją pašalinti.
6 tema. Spenelių ir krūtų problemos žindymo metu. Kaip išvengti ir ką daryti susidūrus. Tepalai ir kitos priemonės.
7 tema. Ką galima valgyti ir kuo gydytis žindančiai mamai. Jokių kopūstų? Ir negalima žalių vaisų? Ir nieko kepta? O kaip tada subalansuota mityba? O prieskonių ar galima? O jeigu man prisireiks vaistų, ar galėsiu žindyti? 

Dabar jau viską žinote, todėl ramiai galėsite pastebėti įvairius nesklandumų užuominasas ir juos greitai pašalinti, žinosite, ką pasakyti, kai išgirsite netikslius patarimus.

Literatūra ir padalomoji medžiaga

Kursų metu galite pasiskolinti paskaityti knygų apie žindymą, kūdikio auginimą ir auklėjimą. Rekomenduojamų knygų sąrašas skaitykite čia, dalį rekomenduojamų knygų pamatysite kursų metu.

Paskaitų metų dalyviai gauna padalomąją medžiagą, kuri leidžia prisiminti tai, ką išmokote, vėliau, kai prisireikia taikyti praktikoje. 

žindymo kursai Žindymo nauda nėščiųjų kursai

 

Nėštukių, lankiusių žindymo kursus, atsiliepimai

"Įdomiausia, kad dar prieš kursus gerų atsiliepimų apie juos girdėjau iš labai skirtingų pasaulėžiūrinių mamų: nuo tų, kurios nedvejodamos gimdė su epidūrine nejautra iki "natūralisčių". Įspūdį paliko tai, kad cituojama įvairių, ir naujausių tyrimų (atrodo, kad kai kurie lektoriai "užstringa" laike). Tikiuosi, kad pamatyti vaizdai, teoriškai iškelti klausimai, apie kurių egzistavimą nė neįtariau, padės neišsigąsti ir ieškoti geriausių sprendimų, kai ant rankų bus vaikas."

"Manau, kad gavau daugiau nei tikėjausi. t. y. gavau informacijos ne tik apie žindymą, bet it apie miegoiją, nešiojimą, bendravimą su kūdikiu ir t.t. Vaizdinė medžiaga, pabandymai maitinti - labai naudingi."

"Kursai naudingi ne tik žindymo žinių pagilinimu, bet ir natūralaus gimdymo žinių atradimu. Nusiraminau dėl daugelio savo baimių ir sugriuvo visi iki tol girdėti mitai."

„Visa kursuose pateikta informacija yra be galo įdomi, aktuali, atsakanti į visus klausimus ir sumažinanti baimę dėl nežinios. Su nekantrumu laukiu savo žindymo išgyvenimo laikotarpio, tikiu, kad visas bus gerai, o jei iškils nenumatytų aplinkybių, tikrai žinosiu į ką kreiptis."
 

„Manyčiau, kad po šių kursų būsiu labiau linkusi nepasiduoti susidūrus su sunkumais ir jeigu prireiks, nebijosiu prašyti pagalbos.“

„Manau, jeigu daugiau mamų dalyvautų paskaitose, būtų daugiau žindomų vaikų.“

žindymo kursai nėščiųjų kursai besilaukiantiems

Mamų, jau auginančių vaikučius ir lankiusių žindymo kursus, atsiliepimai

„Ačiū už paskaitas, dalijimąsi neįkainojama patirtimi. Iš knygų tiek nebūčiau įsisąmoninusi dalykų, nes įtaiga būtų ne ta. Po kursų žinai ką daryti, kai kyla sunkumų.“

"Pieno upės, o miego i valias:)))) iš karto išsigandau, kad skauda spenelius ir jau galvojau, kad
nesugebu krūties teisingai įdėti. Bet tas skausmas mąžta, o mažulė išmoko kaip reikiant išsižioti:) AČIŪ už visą didelę pagalbą ir žinias. Jos pravertė:)"

"Labai jums dėkoju už žinias ir įgūdžius, įgytas žindymo kursuose šią vasarą. Liepą pagimdžiusi pirmagimę dukrytę netrukau įsitikinti sėkmingo žindymo reikšme. Labiausiai tai pravertė ligonineje, kai sesutės neapsikentusios naujagimių rėkimo naktį primygtinai siūlė primaitinti mažylę mišinukais (krūtys per kietos, speneliai visai netinkami žindyti etc.) Dar kartą ačiū!"