Prieraišumas ir tėvų autoritetas

Paskelbė rima - 2018, Sausis 11 - 07:37

Pirmoje paskaitoje "Dominavimas ir prieraišumas", trukmė 2,5 val.  kalbėsime apie:

  • Prieraišumas ir poreikis dominuoti
  • Iš kur kyla noras dominuoti kitų žmonių atžvilgiu
  • Kokiose situacijose dominavimas yra sveikas ir reikalingas
  • Kaip pasireiškia sutrikdytas siekis dominuoti
  • Kodėl lygiaverčiai santykiai tarp tėvų ir vaikų ir nenaudingi vaikams ir gerokai apsunkinantys gyvenimą tėvams

Prieraišumas ir tėvų autoritetasAntroji paskaita "Kaip atstatyti tėvų autoritetą ir prieraišumą", trukmė 2,5 val., kalbėsime apie

  • Kokios yra vaikų dominavimo šeimoje priežastys ir pasekmės
  • Kaip pakeisti aplinkybes, kad vaikams nereikėtų dominuoti
  • Kaip atstatyti tinkamą jėgų balansą tarp tėvų ir vaikų

Registracija vyksta iš karto į abi paskaitas.

Abiejų paskaitų kaina 35 eur žmogui, 40 eur šeimai.

Kartu registruojantis ir mokant už paskaitas 

Paskaitos vyks Vilniuje

  • 2017 m. sausio 22 ir 25 d. nuo 18 val.

Tiksli vieta pranešama užsiregistravusiems asmenims. 

Norėdami užsiregistruoti į paskaitas VILNIUJE užpildykite šią formą:

Registracija į paskaitas

 

 

 

 

Paskaita vyks Kaune

  • kol kas nenumatyta

      

Paskaitą skaito socialinė darbuotoja, žindymo konsultantė, 5 vaikų mama Rima Kurtinaitienė

Kitos paskaitos apie prieraišumą

Atsiliepimai apie paskaitą "Prieraišumas ir tėvų autoritetas"

Dviejų vaikų mama Ieva:
"AČIŪ Rima už paskaitas, kurios buvo kaip tik pačioje beviltiškumo bedugnėje.
Antrosios paskaitos metu tarsi atsivėrė dangus ir galiausiai susidėliojo viskas į savo stalčiukus. Kol vaikas mažiukas, maksimaliai stengiausi atliepti visus jo poreikius, bet vaikui ūgtelėjus - būtina keisti strategiją, tačiau kaip? Nuolat susidurdavau su dilema: kas valdo situaciją? ir kodėl mes turim dalyvauti derybose su dvimečiu? Paskaitų metu gavau atsakymą, kurį tarsi intuityviai nuolat nešiojausi, tik dauguma šiuolaikinių teorijų apie vaikų auklėjimą ,,norint geriausio" tarsi prieštaravo mano nuojautai, kad vaiko gyvenime vadovauja (lyderiauja) tėvai. Ir jie tai daro labai sąmoningai. O kaip ir kodėl būtina tapti tikru vedliu ir autoritetu, kuriuo vaikas pasitiki sužinojau paskaitoje ,,Prieraišumas ir tėvų autoritetas".
Dar kart AČIŪ :)"
Dviejų sūnų mama Jurgita:
"Kai jau galvojau, kad po n paskaitų/kursų/seminarų/knygų apie vaikų auklėjimą nieko naujo nebegaliu sužinoti, buvau nustebinta nuo tiek naujų, negirdėtų dalykų. Buvo tas atvejis, kai klausai ir toks jausmas, jog pasakoja apie tave ir tavo vaiką, o ne teoriją. Labai rekomenduoju nueiti į šiuos Rima Kurtinaitiene vedamus susitikimus, ypač tiems, kurie neranda vaiko neklausymo, destruktyvaus elgesio, patyčių priežasčių ir būdų kaip su tuo gyventi"
Dviejų dukrų mama Ieva:
Paskaita buvo ypatingai vertinga! Tiek daug dvasios krustelėjimų, "wow!" ir "aha!" momentų. Po šitiek perskaitytų knygų ir išklausytų kursų apie vaikų auklėjimą - pagaliau besidėliojantys taškai ant i, ne tik galvojant apie santykius su vaikais, bet ir su kitais artimaisiais bei savo vyru. Jeigu vaikai tampa nerimastingi, reikalaujantys, įžūlūs ar agresyvūs, vertingiausia, ką dabar galėčiau rekomenduoti, yra ši paskaita. Jeigu žodžiai autoritetas ir paklusnumas kelia įtampą ar susierzinimą - vardan vaikų gerovės verta atrasti juos naujame kontekste.
Iš tiesų, nors jau beveik ketveri metai kaip atradau Prieraišiąją tėvystę, tik po šios paskaitos supratau, kad prieraišumas nėra bet koks ryšys tarp tėvų ir vaiko, bet būtent hierarchinis ryšys. Susikūręs kitoks ryšys yra ydingas vaikui, nes tėvams nesant aktyviu, atsakingu ir rūpestingu autoritetu, šio vaidmens netinkamose situacijose ir netinkamais būdais imasi pats vaikas.
Taip pat atradau, kad turint neigiamos patirties su autoritetais, prieraišiosios tėvystės mintis galima perskaityti kaip būdą nebūti proaktyviu autoritetu, ir tokiu būdu iškelti vaiką į dominuojantį vaidmenį.