Niekada nemiegosiu su vaiku vienoje lovoje!

Paskelbė rima - 2017, Lapkritis 2 - 14:16

Neimk kūdikio į lovą nes pripras, vėliau neiškelsi!

Niekada nemiegosiu su vaiku lovoje, kad nepriprastų.

Vaikas turi turėti savo miego vietą ir turi tą žinoti nuo gimimo!

Kiek kartų girdėjote tokius pasakymus? Galbūt buvote pasiruošę taip elgtis, kai gims jūsų kūdikis? Galbūt stengėtės migdyti atskirai ir neimti į savo lovą, bet kažkada pasidavėte? Galbūt priėmėte vaiką į lovą, kai jis naktį atėjo pas jus? Galbūt tiesiog vieną rytą atsibudote ir suvokėte, kad jūsų mažylis naktį tylutėliai atslinko ir įsitaisė jūsų lovos kojūgalyje šalia katino, kuris visą vaiko gyvenimą galėjo miegoti jūsų lovoje? Jaučiatės palūžę ir pasidavėte, nes kodėl katinas gali, o vaikas ne?...

Jūs ne vieni tokie. 

Šveicarijoje atliktas tyrimas parodė, kad nepaisant to, kur kūdikystėje miegojo vaikai, daugelis per pirmuosius 4 gyvenimo metus galiausiai atsikrausto į tėvų lovą. Ir tikrai galiausiai iš jos išsikrausto. O kol kas - apkabinkime savo mylimiausius ir miegokime kartu. Kaip tai daryti saugiai skaitykite "Saugus miegas su žindomu kūdikiu"

Jenni OG1, Fuhrer HZ, Iglowstein I, Molinari L, Largo RH. A longitudinal study of bed sharing and sleep problems among Swiss children in the first 10 years of life. Pediatrics. 2005 Jan;115(1 Suppl):233-40.

2017  metų paskaitų tvarkaraštis

Lapkričio 18 d. Dvynukų žindymas 11 val.

Lapkričio  20,22,27,29 d. Žindymo kursai "Lengva motinystė"  rytinė grupė nuo 9 val. vakarinė grupė nuo 18 val.

Gruodžio 13 d.  "Žindymas užimtoms mamoms" 18 val.

Sausio 15, 17, 22, 24 d. Žindymo kursai "Lengva motinystė"  rytinė grupė nuo 9 val.