Žindymo kursai "Lengva motinystė"

Besilaukiančias mamas ir tėvelius kviečiame į Žindymo kursus "Lengva motinystė"!

Nėštukių kursai Žindymo kursai

Susitikimų metu kalbėsime apie tai, kur ir kaip gaminasi pienas, kaip užsitikrinti sėkmingą pradžią, kuri yra sklandaus tolesnio žindymo pagrindas. Mokysimės pasirinkti patogią žindymo padėtį, įvertinti, ar kūdikis tinkamai žinda, ar jam pakanka pieno. Taip pat aptarsime kūdikio raidos etapus bei šeimos gyvenimo pokyčius, turinčius įtakos žindymui.

Kursus veda žindymo konsultantė Rima Kurtinaitienė, IBCLC, turinti 8 metus žindymo mokymo ir konsultavimo patirties.

Žindymo kursai vyksta Vilniuje.

2017 m. žindymo kursai Vilniuje vyks:

  • Lapkričio 20,22,27,29 d. RYTINĖ grupė nuo 9 iki 11.30 val., VAKARINĖ grupė nuo 18 iki 20.30 val.
  • Sausio 15, 17, 22, 24 d. nuo 9 val. iki 11.30 val. (RYTINĖ GRUPĖ)  (kaina 60 eurų mamai, 70 eurų porai)

Ankstyva registracija

Kursai būsimai mamai kainuoja 60 EUR Lt, porai - 70 EUR.

Seneliai

Senelius galite atsivesti už papildomą 10 eur mokestį.

Išankstinė registracija užpildant šią formą:

 Informacija apie žindymo kursų vietą bus pranešta užsiregistravusiems asmenims, kursai vyksta Vilniuje.

Svarbu: žindymo kursų, kaip ir kitų paskaitų, organizuojamų zindymas.lt savininkų, neremia jokios įmonės ir visos priemonės, kurios demonstruojamos kursuose, yra įsigytos savomis lėšomis bei demonstruojamos informaciniais ir mokymo tikslais, už jų demonstravimą ar paminėjimą nėra gaunama jokios finansinės ar materialinės naudos. Taip pat ir visos įstaigos, minimos mokymų metu, yra minimos siekiant suteikti tėvams informaciją, už jų paminėjimą nėra gaunama jokios finansinės ar materialinės naudos. Tokio principo laikomasi siekinat išvengti interesų konflikto ir suteikti tėvams kuo daugiau informacijos apie galimybes įvairiais būdais spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria.


Žindymo kursų temos

Žindymo kursai Vilniuje* Kur ir kaip gaminasi pienas?
Ar jis gaminasi krūtyse? Bet dažnai tenka išgirsti sakant, kad pieno bus, jeigu labai norėsi? Dar kiti sako, kad pienas gaminasi smengenyse... Kaip visa tai suprasti? Ar pienas gali būti per liesas arba per riebus? Ar jame iš tiesų yra visko? O gal kai ko trūksta?

* Gimdyti ar ne? Koks skirtumas?
Ar žindymo sėkmei svarbu, kaip ir kur aš gimdysiu? Kuo skiriasi Naujagimiui palankios ligoninės nuo neturinčių tokio vardo? Mama sako, kad po gimdymo geriau atiduoti vaiką, kad galėčiau pailsėti. Ar toks elgesys turi įtakos žindymo sėkmei? Kuo svarbus žindymas pirmomis dienomis mamai, vaikui ir žindymo sėkmei?

Žindymo kursai Vilniuje: mamos mokosi žindymo padėčių* Žindymo padėtys
Sėdint, stovint, gulint ir... stovint ant galvos :) Kaip kam labiau priimtina: pagal taisykles ar pagal prigimtį, būtinai išmėginsime gyvai :) Kaip pažadinti savo ir kūdikio žindymo instinktus?

* Kaip išgyventi pirmąjį mėnesį su naujagimiu?
Kaip dažnai ir kiek ilgai žindyti? Žadinti ar nežadinti? O jei nuolatos nuo krūties nesitraukia ir klykia??? Vakarais po tris keturias valandas žinda ir verkia? Kaip suprasti, kad jam gana mano pieno ir kaip rasti laiko nueiti bent į tualetą?.. Kaip saugiai nešioti kūdikį nuo gimimo, kaip ir kur jį migdyti?

* Nugraužti speneliai, guzai, mastitai ir kiti žindyvių siaubai.
Ką daryti, kai susiduriate su bėdomis. 

Žindymo kursai Vilniuje: mamos ir tėčiai mokosi žindymo padėčių* Padėkite, man trūksta pieno!
Kaip suprasti, kad trūksta, kaip nustatyti, kiek trūksta, kaip nusitraukti ir kaip sumaitinti maistą kūdikiui, kaip rasti mažos pieno gamybos priežastį ir ją pašalinti.

* Aš žindyvė. Ką man valgyti?
Jokių kopūstų? Ir negalima žalių vaisų? Ir nieko kepta? O kaip tada subalansuota mityba? O prieskonių ar galima? O jeigu man prisireiks vaistų, ar galėsiu žindyti? Kaip suplanuoti kitą vaikelį?

* Pabaigai - tai, kas svarbiausia sėkmingam žindymui.
Dabar jau viską žinote, todėl ramiai galėsite pastebėti įvairius nesklandumus ir juos greitai pašalinti, žinosite, ką pasakyti, kai išgirsite pasenusius patarimus.

Padėka už žiauriai gerus žindymo kursusNėštukių, lankiusių žindymo kursus, atsiliepimai

"Įdomiausia, kad dar prieš kursus gerų atsiliepimų apie juos girdėjau iš labai skirtingų pasaulėžiūrinių mamų: nuo tų, kurios nedvejodamos gimdė su epidūrine nejautra iki "natūralisčių". Įspūdį paliko tai, kad cituojama įvairių, ir naujausių tyrimų (atrodo, kad kai kurie lektoriai "užstringa" laike). Tikiuosi, kad pamatyti vaizdai, teoriškai iškelti klausimai, apie kurių egzistavimą nė neįtariau, padės neišsigąsti ir ieškoti geriausių sprendimų, kai ant rankų bus vaikas."

"Manau, kad gavau daugiau nei tikėjausi. t. y. gavau informacijos ne tik apie žindymą, bet it apie miegoiją, nešiojimą, bendravimą su kūdikiu ir t.t. Vaizdinė medžiaga, pabandymai maitinti - labai naudingi."

"Kursai naudingi ne tik žindymo žinių pagilinimu, bet ir natūralaus gimdymo žinių atradimu. Nusiraminau dėl daugelio savo baimių ir sugriuvo visi iki tol girdėti mitai."

„Visa kursuose pateikta informacija yra be galo įdomi, aktuali, atsakanti į visus klausimus ir sumažinanti baimę dėl nežinios. Su nekantrumu laukiu savo žindymo išgyvenimo laikotarpio, tikiu, kad visas bus gerai, o jei iškils nenumatytų aplinkybių, tikrai žinosiu į ką kreiptis."

„Manyčiau, kad po šių kursų būsiu labiau linkusi nepasiduoti susidūrus su sunkumais ir jeigu prireiks, nebijosiu prašyti pagalbos.“

„Manau, jeigu daugiau mamų dalyvautų paskaitose, būtų daugiau žindomų vaikų.“

Mamų, jau auginančių vaikučius ir lankiusių žindymo kursus, atsiliepimai

„Ačiū už paskaitas, dalijimąsi neįkainojama patirtimi. Iš knygų tiek nebūčiau įsisąmoninusi dalykų, nes įtaiga būtų ne ta. Po kursų žinai ką daryti, kai kyla sunkumų.“

"Pieno upės, o miego i valias:)))) iš karto išsigandau, kad skauda spenelius ir jau galvojau, kad
nesugebu krūties teisingai įdėti. Bet tas skausmas mąžta, o mažulė išmoko kaip reikiant išsižioti:) AČIŪ už visą didelę pagalbą ir žinias. Jos pravertė:)"

"Labai jums dėkoju už žinias ir įgūdžius, įgytas žindymo kursuose šią vasarą. Liepą pagimdžiusi pirmagimę dukrytę netrukau įsitikinti sėkmingo žindymo reikšme. Labiausiai tai pravertė ligonineje, kai sesutės neapsikentusios naujagimių rėkimo naktį primygtinai siūlė primaitinti mažylę mišinukais (krūtys per kietos, speneliai visai netinkami žindyti etc.) Dar kartą ačiū!"

Renginiai

2017-2018  metų paskaitų tvarkaraštis

Gruodžio 6 d. "Papildomas kūdikių maitinimas" INTERNETU GYVAI 9 val.

Gruodžio 6 d. ""Nujunkymo menas" INTERNETU GYVAI 11 val.

Gruodžio 13 d. "Žindomų kūdikių elgesys" INTERNETU GYVAI 9 val.

Gruodžio 13 d.  "Žindymas užimtoms mamoms" 18 val.

Sausio 11 d. prasideda "Pakankamai geri tėvai. Saugaus prieraišumo rato programa".  Rytinė grupė nuo 9.30 val. vakarinė grupė nuo 18.30 val. Vilniuje.

Sausio 15, 17, 22, 24 d. Žindymo kursai "Lengva motinystė"  rytinė grupė nuo 9 val.

Sausio 15 d. paskaita "Prieraišumas iki ir po trejų"  18 val.

Sausio 17 d. paskaita "Brolių sesių santykiai. Emocijų raiška" 18 val.

Sausio 22 ir 24 d. dviejų dalių paskaita "Prieraišumas ir tėvų autoritetas" 18 val.

Sausio 27 d. Dvynukų žindymas 11 val.

© Zindymas.lt Be svetainės savininkų leidimo informaciją kopijuoti ir platinti draudžiama. Svetainėje pateikiama medžiaga yra informacinio pobūdžio ir neatstoja specialistų konsultacijos. Informaciją stengiamės kaip galima greičiau atnaujinti, kad ji atititktų naujausius mokslinius tyrimus, tačiau neišvengiamai gali likti klaidų ir netikslumų. Todėl esant problemoms geriausia yra kreiptis į specialistus.